listwy ścienne do domu
listwy ścienne
listwa ścienna ozdobna

Panele ścienne 3D

To ściany i podłogi są podstawowymi elementami wykończenia pomieszczeń i stanowią pewnego rodzaju bazę do stworzenia oryginalnej i niebanalnej aranżacji. Panele ścienne 3D coraz częściej wykorzystuje się jako okładziny na ścianę, które pozwalają nadać pomieszczeniom charakterystyczne akcenty. W zależności od tego, jaki ich model zostanie zastosowany, aranżacje mogą być delikatne i lekkie lub wyraziste i wzorzyste. Dekoracyjne panele ścienne zazwyczaj stosuje się na jednej głównej ścianie, która staje się najważniejszym elementem danego pomieszczenia. Ich użycie sprawdzi się w przypadku każdej aranżacji, jednak najczęściej wykorzystuje się je w pokojach dziennych, dziecięcych, przedpokojach oraz sypialniach.

Czy warto zastosować panele ozdobne na ścianę?

Rozwiązanie, jakim jest ściana 3D, z roku na rok zyskuje na popularności. Trend ten da się zauważyć nie tylko w domach lub mieszkaniach, ale również biurach i budynkach użyteczności publicznej. Jest to niebanalna i nienachalna forma dekoracyjna, która sprawdzi się zarówno w przypadku stylistyki klasycznej i vintage, jak i nowoczesnej. Płyty dekoracyjne dostępne w Decor System posiadają wiele różnych wzorów, dlatego łatwo dopasować je do każdego pomieszczenia. Jednokolorowe ściany, czy nawet wzorzyste tapety nie pozwolą uzyskać tak niesamowitego efektu, jak płyty dekoracyjne na ściany. Wśród dostępnych modeli znajdują się wzory geometryczne, kwiatowe, czy abstrakcyjne.

Gdzie można montować kasetony 3D?

Tak naprawdę w kwestii miejsca montażu paneli 3D ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. W zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać, możemy zastosować je w różnych miejscach na ścianach. Płyty ścienne 3D świetnie sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i w salonie, sypialni, gabinecie, czy nawet w łazience. W ofercie sklepu znajdziemy również kasetony sufitowe 3D, które także możemy ciekawie zaaranżować. To, co cechuje wszystkie płyty ozdobne na ściany to ich spójność oraz to, że razem tworzą pełne, przepiękne i oryginalne trójwymiarowe obrazy.

Jakie styropianowe panele ścienne wybrać?

Panele 3D styropianowe są sposobem na łatwy i szybki sposób radykalnej zmiany aranżacji pomieszczenia. Zamiast standardowego remontu, który polega na malowaniu lub tapetowaniu ścian, wystarczy ułożyć z nich atrakcyjny dla nas wzór. Dzięki temu niewielkim kosztem oraz nakładem pracy jesteśmy w stanie nadać naszym pomieszczeniom zupełnie nowy charakter. Panele ścienne do salonu sprawiają, że pomieszczenie zyskuje niepowtarzalnego charakteru. To, jaki wzór ostatecznie wybierzemy, w zupełności zależy od nas samych i od naszych potrzeb oraz oczekiwań. Płyta ozdobna na ścianę może być swobodnie docinana oraz malowana. Dzięki temu dopasujemy ją do rozmiarów, jakie rzeczywiście są nam potrzebne. Płyty ścienne, które tworzą ściany 3D, montuje się zazwyczaj jedynie przy użyciu dedykowanego kleju montażowego. Z ich zastosowaniem poradzi sobie więc nawet osoba, która do tej pory nie miała styczności z pracami wykończeniowymi lub remontowymi.

Oferta

Listwy oświetleniowe sufitowe

Listwy oświetleniowe ścienne

Listwy do zabudowy
karnisza

Listwy przypodłogowe

Przewiń na górę