listwy przypodłogowe
listwy przypodłogowe
listwy przypodłogowe
listwy przypodłogowe
listwy przypodłogowe
listwa aluminiowa

Listwy przypodłogowe MDF

Ostatnim etapem wykańczania nowego lub remontowanego pomieszczenia jest wybór odpowiednich i zarazem funkcjonalnych dodatków. Jest to więc również moment, w którym kupujemy i montujemy listwy przypodłogowe mdf. Nie ważne, czy prace dotyczą domu, mieszkania, czy biura są one niezbędne i finalnie decydują o tym, jak będzie prezentowała się aranżacja danego pomieszczenia. Listwy mdf mają więc istotne znaczenie, które decyduje o końcowym efekcie wizualnym, często również całego budynku.

Jakie funkcje mają listwy podłogowe mdf?

Listwy mdf są bardzo ważnym elementem, który jest wręcz niezbędny do estetycznego wykończenia danego wnętrza. Jedną z ich najważniejszych zalet jest możliwość zamaskowania szczeliny dylatacyjnej, która uwidacznia się w miejscu styku ściany z podłogą. Tym samym listwa przypodłogowa mdf pełni także funkcję ochronną, ponieważ zabezpiecza krawędzie podłogi przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dobierając właściwy produkt, warto zwrócić uwagę na to, czy listwa mdf przypodłogowa odpowiednio łączy się z opaską drzwiową i nie różni się od niej wielkością. Konieczne jest również dopasowanie odpowiedniego koloru. Niesłabnącym trendem jest niezmiennie listwa przypodłogowa mdf biała. Dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi doskonale komponuje się z większością wnętrz. Co ważne, jest ona również fantastycznym sposobem na ukrycie nieestetycznych kabli i przewodów, które wiją się wzdłuż ściany. Pełni ona w tym przypadku rolę maskownicy.

Z czym łączy się listwa mdf biała?

Listwa biała mdf pięknie wygląda z każdym kolorem ścian oraz rodzajem podłogi. Doskonale aranżuje się z drewnem, kamieniem naturalnym, panelami podłogowymi i terakotą. Stanowi estetyczne wykończenie ściany bez względu na to, czy do ich pomalowania użyto jasnych i neutralnych kolorów, czy wyrazistych i charakterystycznych. Listwa przypodłogowa biała mdf z powodzeniem może być wykorzystywana również w przypadku ścian wykończonych betonem, drewnem, płytkami, czy farbami strukturalnymi. Także architekci wnętrz uwielbiają wykorzystywać listwy mdf białe w swoich projektach, bez względu na to, czy są one nowoczesne, czy zachowane w klasycznej stylistyce.

Jak wybrać odpowiednie listwy podłogowe mdf?

Listwy mdf przypodłogowe powinniśmy dobierać odpowiednio nie tylko pod względem koloru i stylistyki, ale także grubości i wielkości. Ważne również, aby dobrać produkt, który jest dobry jakościowo. Decor System w swojej ofercie posiada listwy mdf, które dostosowane są do każdego typu pomieszczenia. Materiał listwy mdf pozwala na zachowanie jej w czystości jedynie za pomocą wilgotnej szmatki. Listwy mdf przypodłogowe dostępne w ofercie sklepu Decor System oferowane są w dwóch wariantach: standardowym oraz wilgocioodpornym. Dzięki temu łatwo dopasować odpowiedni model do pomieszczenia, w którym docelowo mają się one znajdować. Nie musimy rezygnować z ich estetycznego wyglądu np. jeśli pomieszczenie charakteryzuje się podwyższoną wilgotnością powietrza. Ponieważ właśnie na takie sytuacje poleca się listwy wilgocioodporne.

Oferta

Listwy oświetleniowe sufitowe

Listwy oświetleniowe ścienne

Listwy do zabudowy
karnisza

Panele ścienne

Przewiń na górę