listwa przysufitowa led
listwa led sufitowa
listwa przysufitowa led

Listwy oświetleniowe sufitowe

Listwy oświetleniowe sufitowe znajdują coraz szersze zastosowanie w polskich domach. Szczególnie chętnie wykorzystuje się je w tych aranżacjach, które utrzymane są w nowoczesnym, designerskim stylu. Profesjonalni projektanci oraz architekci wnętrz bardzo chętnie wybierają listwy LED sufitowe, jako elementy swoich projektów. I to nie tylko w przypadku domków jednorodzinnych lub mieszkań, ale również biur, firm czy budynków użyteczności publicznej. Może mieć na to wpływ fakt, że listwa led sufitowa daje nam możliwość wyboru nie tylko kolorów, ale również i intensywności oświetlenia. Co ważne, często również w przypadku wyboru taśmy LED w kolorze białym, mamy możliwość wyboru barwy światła. W efekcie każdy, kto zakupi listwy ledowe sufitowe, ma możliwość zaprojektowania współczesnego i nowoczesnego oświetlenia.

Dlaczego warto zdecydować się na listwy sufitowe led?

Listwy sufitowe LED są ważnym elementem w ciągle rozwijającym się obszarze projektowania wnętrz. Szczególnie że współcześnie ciągle poszukuje się rozwiązań, które z jednej strony będą funkcjonalne, z drugiej jednak estetyczne. Z tego właśnie powodu LED sufitowy w postaci listwy jest doskonałym pomysłem, na wprowadzenie harmonii do wnętrza. Jest to aktualnie jednak z najoryginalniejszych wersji przysufitowych listew. Coraz częściej dochodzimy do wniosku, że nawet bez tradycyjnej listwy sufitowej wnętrze nie wygląda na kompletne. Dlaczego by więc nie wzbogacić ją o funkcję, która dodatkowo podniesie walory estetyczne pomieszczenia. Delikatne światło, które dopasowane jest do ogólnej aranżacji, doskonale harmonizuje wnętrze i sprawia, że jego aranżacja wydaje się o wiele bardziej uporządkowana.

Gdzie warto stosować listwy oświetleniowe sufitowe?

Listwy oświetleniowe sufitowe mogą być stosowane w każdym pomieszczeniu, w którym uznamy, że pragniemy, aby się znalazły. Tak naprawdę w kwestii ich umieszczenia ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Ledy sufitowe to przede wszystkim rozwiązanie, które pozwoli uzyskać w pokoju dodatkowe źródło oświetlenia. Jednocześnie listwy przysufitowe LED święcą światłem, które zdecydowanie dodaje walorów estetycznych. W łazience stworzą efekt pozytywnie wpływający na relaks. W przypadku kuchni listwy przysufitowe ledowe mogą pomóc w doświetleniu blatu roboczego. Natomiast użyte w pokoju dziecięcym lub sypialni, delikatnie oświetlą pomieszczenie wieczorami. Jak widać taśmy ledowe na sufit razem z listwami, nie muszą być umieszczane jedynie w salonie w celu dekoracyjnym.

Jakie listwy sufitowe oświetleniowe wybrać?

Listwy sufitowe oświetleniowe są produktem, który kupujemy z myślą, że będziemy użytkować go przez lata. W ofercie Decor System listwa oświetleniowa sufitowa występuje w wielu różnych modelach. Dzięki temu każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to, czy pragnie on, aby jego listwa sufitowa LED znajdowała się w nowoczesnym, czy klasycznym pomieszczeniu. Dzięki swojej konstrukcji oraz użytym materiałom listwa oświetleniowa sufitowa może zostać zamontowana na każdym suficie.

Oferta

Listwy przypodłogowe

Listwy oświetleniowe ścienne

Listwy do zabudowy
karnisza

Panele ścienne

Przewiń na górę