listwa led sufitowa
listwa led sufitowa
listwa przysufitowa led
listwa led sufitowa
listwa przysufitowa led

Listwy oświetleniowe ścienne

Listwy oświetleniowe ścienne są elementem dekoracyjnym, który jednocześnie spełnia funkcję dodatkowego oświetlenia. Jednak w przeciwieństwie do innych tego typu przedmiotów, ich światło nie pada centralnie. Zapewnia za to równomierne rozproszenie, co w ostatnich latach jest niesłabnącym trendem w aranżacji wnętrz. Ich zastosowanie doskonale sprawdzi się w przypadku każdego pomieszczenia. Bez względu na to, czy chodzi o przedpokój, sypialnię, łazienkę, salon, czy biuro. Listwy LED ścienne w zależności od ustawienia mogą rzucać delikatne i przytulne światło lub mocne i wyraziste.

Jakie listwy ledowe ścienne wybrać?

Listwy ledowe ścienne zazwyczaj kupujemy z myślą o tym, że będą nam one służyły przez wiele lat. Nic więc dziwnego, że chcemy, aby charakteryzowały się wysoką jakością oraz trwałością. Nie mniej ważny jest oczywiście również aspekt wizualnych. W ofercie Decor System dostępne są zarówno proste modele, które doskonale będą łączyć się z klasycznymi wnętrzami, jak i geometryczne i charakterystyczne, które sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych. Wszystkie listwy LED ścienne, które oferujemy, są bardzo łatwe w montażu i z pewnością poradzi sobie z nimi każdy. Nawet osoba, która do tej pory nie miała do czynienia z pracami remontowymi i wykończeniowymi.

Dlaczego warto wybrać listwy ścienne LED?

Listwy ścienne LED użyte w pomieszczeniach dodają mu walorów estetycznych. Są one również niezwykle funkcjonalne i z powodzeniem można stosować je jako dodatkowe oświetlenie. Między sobą różnią się jednak nie tylko wymiarami, ale również estetyką i formą. Z tego powodu z łatwością dopasujemy je do każdego pomieszczenia. Listwa LED ścienna będzie ciekawym pomysłem w pokoju dziecięcym lub w sypialni, jako delikatne i przytulne źródło światło wieczorem. Użyta w łazience wprowadzi relaksujący nastrój i pozwoli odprężyć się podczas wieczornych kąpieli. Listwa ścienna LED coraz częściej wykorzystywana jest również w korytarzach, przedpokojach i w miejscu schodów, jako dodatkowe oświetlenie. W kuchni natomiast oświetlenie LED ścienne jest fantastycznym pomysłem nad blatem roboczym. Dzięki niemu możemy także stworzyć ciekawą ozdobę ścienną w salonie lub biurze.

Listwa oświetleniowa ścienna sposób montażu

Listwa oświetleniowa ścienna ma bardzo łatwy i nieskomplikowany sposób montażu. Dzięki temu wykorzystanie jej jako ciekawego elementu dekoracyjnego nie jest problemem. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które pragną małym kosztem diametralnie zmienić wygląd całego wnętrza. Szczególnie że rozmieszczenie jej w odpowiedni sposób powoduje optyczne powiększenie danej przestrzeni. Listwa oświetleniowa ścienna, podłogowa oraz sufitowa ma takim sam sposób montażu paska LED. Wystarczy odkleić zabezpieczenie, które ochrania klej znajdujący się na taśmie i przykleić ją w specjalnie pozostawionej przestrzeni na listwie. Kształt oraz właściwości listwy sprawiają, że bardzo łatwo dopasować ją do większości ścian. Co ważne, oświetlenie LED jest rozwiązaniem nie tylko innowacyjnym, ale również i energooszczędnym.

Oferta

Listwy oświetleniowe sufitowe

Listwy przypodłogowe

Listwy do zabudowy
karnisza

Panele ścienne

Przewiń na górę