listwa przysufitowa led
listwa przysufitowa led
Listwy oświetleniowe ścienne

Listwy oświetleniowe LED

Listwy oświetleniowe LED są w Polsce coraz bardziej popularne, szczególnie w przypadku nowoczesnych aranżacji. Architekci oraz projektanci z coraz większą chęcią wykorzystują tę nowoczesną formę oświetlenia wnętrza. Co ciekawe listwy LED znajdują swoje zastosowanie nie tylko w przypadku mieszkań, czy domów, ale również biur i pomieszczeń użyteczności publicznej. Szczególny wpływ ma na to bardzo łatwy montaż, wzrost wydajności oraz szeroki wybór barwy światła. Każda osoba może więc w sposób prosty i bardzo efektowny wprowadzić do swoich pomieszczeń współcześnie zaprojektowane oświetlenie, jakim są LED listwy.

Dlaczego listwy ledowe stają się tak popularne?

Coraz częściej pragniemy, aby nasze pomieszczenia były zaprojektowane funkcjonalnie i estetycznie. Listwy ledowe zdecydowanie nam to ułatwiają. Są one niekiedy głównym elementem dekoracyjnym pomieszczenia dzięki, któremu wydaje się ono kompletne. Za sprawą odpowiedniego dopasowania wprowadzają do wnętrza harmonię oraz dopełniają je. Trendem, który coraz bardziej zyskuje na popularności, jest dodanie listwom nowoczesnego charakteru poprzez uzupełnienie ich paskiem LED. Dzięki temu możemy samodzielnie sterować nie tylko intensywnością, ale często również kolorem i ciepłem danej barwy. Pozwala to wprowadzić do pomieszczenia element designu na miarę XXI wieku.

Gdzie sprawdzą się listwy na ledy?

Listwy na ledy sprawdzą się wszędzie tam, gdzie w pomieszczeniu brakuje dodatkowego oświetlenia. Światło, które pochodzi z listew, jest bardzo łagodne, dzięki czemu tworzy delikatny efekt dekoracyjny. Nikogo nie dziwi więc fakt, że coraz częściej stosuje się je zarówno w postaci listew sufitowych, jak i przypodłogowych. Każde wnętrze jest wyjątkowe i będzie potrzebowało innego rozwiązania. Oferta Decor System jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby. Znajdują się w niej różne modele listew, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Sztukateria LED jest możliwa do zamontowania na każdym suficie, dlatego to produkt niezwykle uniwersalny. Dzięki temu, że większość listew Decor System można dowolnie malować, nie ogranicza nas również ich kolor. Świetnie będą prezentowały się zarówno w kolorze białym, jako stonowany dodatek, jak i w odważnym kolorze dodając wnętrzu oryginalnego wyglądu. Z powodzeniem można montować je w praktycznie każdym pomieszczeniu. Listwa LED do łazienki jest ciekawym rozwiązaniem, które z pewnością ułatwi relaks podczas wieczornych kąpieli. W salonie będą one dopełnieniem i wprowadzeniem harmonii do pomieszczenia, które zazwyczaj jest najbardziej uniwersalne z całego domu. W pokoju dziecięcym i sypialni z pewnością uporządkują przestrzeń i sprawią, że odpoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy.

Jak montuje się listwy pod ledy?

Listwy pod ledy montuje się bardzo łatwo. Z zadaniem tym z pewnością poradzi sobie każdy, nawet jeśli wcześniej nie miał styczności z tego rodzaju pracami. Taśmy ledowe wyposażone są w klejący pasek samoprzylepny. Natomiast listwy do ledów w swojej konstrukcji mają specjalnie pozostawione miejsce, w którym należy nakleić daną taśmę. Wystarczy więc odkleić zabezpieczenie z paska klejącego na taśmie led i dokleić ją na listwy do led.

Oferta

Listwy oświetleniowe sufitowe

Listwy oświetleniowe ścienne

Listwy do zabudowy
karnisza

Panele ścienne

Przewiń na górę