listwa karniszowa
listwa karniszowa
listwa karniszowa
listwa karniszowa
listwa karniszowa

Listwy do zabudowy karnisza

Listwy do zabudowy karnisza są nie tylko stylowym, ale także funkcjonalnym sposobem na estetyczne zawieszenie firan lub zasłon. Zwłaszcza jeśli pragniemy zapewnić sobie prywatność, odpowiednia osłona okna jest niezbędna. Nie zawsze pragniemy jednak eksponować karnisz, który może nie pasować do naszego pomieszczenia.

Listwa maskująca karnisz

Listwa maskująca karnisz sprawdza się szczególnie w przypadku modelu szynowego. Tego typu element, jeśli pozostaje widoczny skutecznie psuje estetykę całej naszej aranżacji. Warto więc zdecydować się na zastosowanie elementu nie tylko funkcjonalnego, ale przede wszystkim również stylowego. Element wykończeniowy, jakim jest listwa do zabudowy karnisza, staje się standardem w polskich domach. Szczególnie że jej montaż jest banalnie prosty. Wystarczy przykleić ją do sufitu, a dzięki swojej budowie odpowiednio ukryje karnisz. Bez względu na to, czy będzie on klasyczny, czy torowy. Jedynie największe modele dostępne w Decor System należy wzmocnić kołkami. Jednak co ważne, maskownica do karniszy może również pełnić funkcję oświetleniową poprzez dodatkowy pasek LED.

Maskownica karnisza – jaką wybrać?

Maskownica karnisza musi odpowiadać stylowi danego wnętrza. Nic więc dziwnego, że zastanawiamy się, jaką wybrać. Jednak bez obaw, bogata oferta polskiego producenta Decor System sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to, jaka dokładnie jest aranżacja danego pomieszczenia. Ukryte karnisze stają się prawdziwym trendem jeśli chodzi o nowoczesne wykończenie wnętrz. Dzięki temu wystrój staje się o wiele bardziej kompletny i harmonijny, a co za tym idzie o wiele bardziej uporządkowany. Karnisze z maskownicą są więc powoli standardem w polskich mieszkaniach. Szczególnie że jest to element, który znacząco podnosi estetykę wnętrza.

Karnisz z maskownicą

Karnisz z maskownicą doskonale sprawdzi się nie tylko w przypadku mieszkania, czy domu jednorodzinnego. Bardzo dobrze będzie prezentował się także w biurach, firmach oraz pomieszczeniach użyteczności publicznej. Ukryty karnisz sprawia, że wnętrze wydaje się bardziej reprezentacyjne, co jest szczególnie ważne w przypadku niektórych działalności. Listwy maskujące karnisz Decor System wykonane są z najtrwalszej odmiany styropianu i masy sztukatorskiej. Dzięki temu produkty te charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością na potencjalne uszkodzenia oraz wpływ wilgoci i warunków atmosferycznych. Co ważne również jej montaż jest niezwykle łatwy, tak aby mogła sobie z nim poradzić nawet osoba, która do tej pory nie miała styczności z tego rodzaju pracami.

Karnisz zabudowany

Karnisz zabudowany może zostać połączony z listwami przysufitowymi. Dzięki temu stworzy całość i jeszcze bardziej uporządkuje wnętrze. Różne modele dostępne w Decor System doskonale pozwolą dopasować się do każdego stylu aranżacji. Bez względu na to, czy nasze wnętrze utrzymane jest w stylu minimalistycznym, boho, eklektycznym, czy nowoczesnym.

Oferta

Listwy oświetleniowe sufitowe

Listwy oświetleniowe ścienne

Listwy przypodłogowe

Panele ścienne

Przewiń na górę